Żeton mały z otworem CHIP A
Żeton mały z otworem CHIP A
Żeton mały z otworem CHIP A

OPIS:

Żeton mały z otworem CHIP A do zawieszenia, średnica 23,3 mm (rozmiar 1zł lub 1 €), dostępny w 8 kolorach, wielokrotnego użytku.

ZASTOSOWANIE:

Plastikowe żetony z nadrukiem ułatwiają i przyspieszają sprzedaż np. piwa, napojów, przekąsek. Możliwość zawieszenia żetonów na szekli, metalowym kółku lub smyczy. Żetony umieszczone na szekli dołączonej do smyczy gwarantują nie zgubienie ich np. na plaży czy koncercie.

DANE TECHNICZNE:

  • Nadruk wykonywany w kolorze białym, czarnym, srebrnym, złotym lub hologram metodą hot stamp
  • Metoda nadruku hot stamp, to lekki grawer, który jest bardzo trwały, odporny na pocieranie i płyny
  • Możliwość nadruku piktogramów, logo, numeracji

WYMIARY:

KOLORY:

KOLORY NADRUKU:

PIKTOGRAMY ZA KTÓRE NIE PŁACISZ:

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Polityka prywatności.
I Accept
ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Przygotowanie projektu
Katalog opasek
Wzory kodów
Możliwe nadruki
BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń