żetony Waffle jednorazowe

Żetony festiwalowe, dostępne w arkuszach z praktycznym otworem, który daje możliwość zaczepienia go np. na smyczy. Dostępne w kilku wersjach kolorystycznych.

ZASTOSOWANIE WAFFLE żetony festiwalowe

Żetony Waffle to doskonała bezgotówkowa waluta na dużych wydarzeniach, gwarancja szybkiej obsługi.

DANE TECHNICZNE WAFFLE żetony festiwalowe

  • Dostępne w arkuszach po 80 szt. (jako ½ waluty)
  • Możliwość wyłamania mniejszych arkuszy po 20 szt. (wielkość karty kredytowej ID-1)
  • Praktyczny otwór w arkuszach żetonów daje możliwość noszenia arkusza np. na smyczy lub wraz z kubkiem eventowym podczas imprezy
  • Możliwość wykonania nadruku logo, piktogram, numeracja

WYMIARY WAFFLE żetony festiwalowe

KOLORY WAFFLE żetony festiwalowe

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Polityka prywatności.
I Accept
ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Przygotowanie projektu
Katalog opasek
Wzory kodów
Możliwe nadruki
Certyfikat
BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń