Imprezy, festiwale, wydarzenia okolicznościowe z Firmą Bott

Strona główna » Imprezy, festiwale, wydarzenia okolicznościowe z Firmą Bott

Opaski z logo na festiwale, żetony  z nadrukiem oraz kubki festiwalowe Nano 200ml  oraz Nano 400ml firmy Bott, sprawdzą się na każdą okazję.

Wraz z ze zbliżającym się sezonem imprezowo-festiwalowym oraz poluzowaniem obostrzeń związanych z COVID-19, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą eventową na opaski, kubki plastikowe a także żetony z nadrukiem. W naszym asortymencie znajdą Państwo opaski festiwalowe jednodniowe lub kilkudniowe opaski typu Tyvek lub opaski typu Vinyl a także opaski materiałowe z zapięciem które posłużą nawet na kilku tygodniowe imprezy, wszystkie opaski firmy Bott dostępne są w różnych wariantach od ręki.

Żetony z nadrukiem –  jako forma płatności za różnego rodzaju atrakcje, występujące również w różnych wariantach – mały żeton lub duży żeton z otworem a także żetony bez otworów, dzięki czemu będą mogli Państwo dostosować żetony do własnych potrzeb, poza tym w naszym asortymencie posiadamy również tacki na żetony, szekle,  i wiele innych gadżetów festiwalowych.

Posiadamy także kubki eventowe z nadrukiem w dwóch wersjach Nano 200ml oraz Nano 400ml, które dzięki wysokiej jakości wykonania materiału oraz nadruków będą umożliwiały korzystanie z nich na wielu edycjach festiwalu. Kubki plastikowe z logo posiadają również wytłoczoną wewnątrz skalę która umożliwia użycie miarki wielokrotnego użytku Nano również jako naczynia pomiarowego do drinków.

Poznaj pełna ofertę naszych opasek festiwalowych, żetonów z nadrukiem oraz kubków pomiarowych NANO.

Kontakt