Opaska vinyl 5 Tab
Opaska vinyl 5 Tab
Opaska vinyl 5 Tab

Opaska vinyl 5 Tab – vinylowa, kilkudniowa opaska na rękę z 5 kuponami, zapinana na zatrzask. Opaska jest wodoodporna, przyjemna w dotyku, bardzo trwały nadruk, wytrzymałość powyżej 7 dni.

ZASTOSOWANIE OPASKA Z KUPONAMI

Odrywane kupony to świetny zamiennik waluty, służący jako karnet wymienny na: kiełbasę, piwo, drink, posiłek, nagrodę itp. Opaski można użyć na różnego rodzaju eventach, piknikach firmowych, festiwalach plenerowych.

DANE TECHNICZNE OPASKA Z KUPONAMI

  • Wymiary opaski: 235 x 32 mm
  • Maksymalna powierzchnia nadruku opaski: 90 x 10 mm
  • Maksymalna powierzchnia nadruku kuponu: 15 x 10 mm
  • Techniki nadruku: sitodruk, tampodruk, hotstamping, inkjet
  • Zapinki do opasek są w kolorze białym
  • Trwałe jednorazowe zapięcie (po ściągnięciu opaski nie ma możliwości ponownego jej założenia)
  • Minimum zamówienia z nadrukiem 100 szt.
  • Możliwość nadruku na opasce logo, indywidualnej numeracji, kodu QR i kodów kreskowych

WYMIARY OPASKA Z KUPONAMI

KOLORY OPASKA Z KUPONAMI

PRZYKŁADOWE PIKTOGRAMY NA OPASKA Z KUPONAMI

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Polityka prywatności.
I Accept
ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Przygotowanie projektu
Katalog opasek
Wzory kodów
Możliwe nadruki
BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń