Opaska tkaninowa z zapinką SELFGRIP +TAG
Opaska tkaninowa z zapinką SELFGRIP +TAG
Opaska tkaninowa z zapinką SELFGRIP +TAG

Opaska tkaninowa z zapinką SELFGRIP +TAG na rękę materiałowa z plastikową zapinką i wsuwką PCV – TAG, możliwość nadruku metodą sublimacji full kolor, opaska stanowi świetny nośnik reklamy i długotrwałej pamiątki. Klient otrzymuje gotową do użycia opaskę tzn. opaskę z założoną zapinką i TAG jako komplet.

ZASTOSOWANIE OPASKA TKANINOWA

 • festiwale,
 • koncerty,
 • konferencje,
 • pikniki firmowe.

DANE TECHNICZNE OPASKA TKANINOWA

 • wymiary opaski: 350 mm x 15 mm,
 • maksymalna wysokość napisów 11 mm,
 • sposób zapięcia: plastikowa zapinka z ząbkami, bez użycia plombownicy,,
 • trwałe jednorazowe zapięcie (po ściągnięciu opaski nie ma możliwości ponownego jej założenia),
 • minimum zamówienia z nadrukiem 100 szt.,
 • nadruk na opasce metodą sublimacji – full kolor, na wsuwce PCV możliwość nadruku informacji dodatkowej jak: dodatkowy tekst, numeracja,
  kod kreskowy czy 2D.

WYMIARY OPASKA TKANINOWA

KOLORY TAG OPASKA TKANINOWA

MOŻLIWE NADRUKI NA TAG

MOŻLIWE NADRUKI NA TAG:

ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Przygotowanie projektu
Katalog opasek
Wzory kodów
Możliwe nadruki
BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń