kubek NANO 400 ml

Kubek NANO 400 ml wykonany z trwałego tworzywa, wielorazowego użytku, nadający się do mycia w zmywarkach i wielokrotnego używania na imprezach. Kubek ma pojemność 400 ml i jest wykonany z materiału przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Kubek eventowy jest doskonałą alternatywą dla naczyń jednorazowych, które nadmiernie zanieczyszczają środowisko.

ZASTOSOWANIE KUBKÓW NANO 400 ml

  • Imprezy
  • Pikniki
  • Eventy
  • Kluby

DANE TECHNICZNE KUBKÓW NANO 400 ml

  • Doskonały nośnik reklamy dla wielu firm,
  • Możliwość nadruku logo, haseł reklamowych bardzo trwałą metodą sitodruku, która jest odporna na temperaturę, pocieranie i płyny.
  • Kubek bardzo ekonomiczny w transporcie, podczas pakowania wchodzi jeden w drugi.
  • Po zamontowaniu na miarce silikonowej opaski, kubek eventowy staje się świetną alternatywą dla naczyń jednorazowych na dużych imprezach
    masowych. Można go przypiąć do smyczy czy do szlufki od spodni i wielokrotnie go używać podczas imprezy.

WYMIARY KUBKÓW NANO 400 ml

wymiary kubek NANO 400 ml

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Polityka prywatności.
I Accept
ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Przygotowanie projektu
Katalog opasek
Wzory kodów
Możliwe nadruki
BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń